1. Teslimat:

1.1. Siparişiniz, ödemenizin onaylandığı tarihten itibaren en geç 2 iş günü içinde işleme alınacaktır.

1.2. Teslimat süresi, siparişinizi oluşturduğunuz tarihten ve teslimat adresinize uzaklığa göre değişiklik gösterebilir. Tahmini teslimat süresini siparişinizi tamamlarken belirttiğimiz tarih aralığında bulabilirsiniz.

1.3. Siparişiniz kargoya verildiğinde, tarafınıza bir kargo takip numarası iletilir. Bu numara sayesinde siparişinizin nerede olduğunu takip edebilirsiniz.

2. İade ve İptal:

2.1. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Aldığınız ürünlerden herhangi bir nedenle memnun kalmazsanız, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz.

2.2. İade etmek istediğiniz ürünü, orijinal ambalajında, kullanılmamış ve hasarsız bir şekilde, aynı şekilde aldığınız koşullarda geri göndermeniz gerekmektedir.

2.3. İade işlemi için öncelikle müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İade talebiniz değerlendirildikten sonra size gerekli yönergeler iletilir.

2.4. İade işlemi sonucunda, ürününüzün bedeli, iade koşullarına uygunluğu doğrultusunda ödeme yönteminize iade edilir. İade işlem süresi, ürünün iade edildiği tarihten itibaren en geç 10 iş günüdür.

3. Hasarlı Ürünler:

3.1. Ürün teslimatı sırasında ambalajın hasar gördüğünü düşünüyorsanız, kargo görevlisinin yanında ürünü kontrol etmeniz ve gerekirse tutanak tutmanız gerekmektedir. Hasarlı ürünler için kargo şirketinin prosedürlerine uygun olarak müşteri hizmetlerimize başvurmanız gerekmektedir.

3.2. Ürün teslim alındıktan sonra fark edilen hasarlar için en kısa sürede müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmelisiniz.